slidersliderslidersliderslidersliderslider
   RYCHLÝ KONTAKT

JSDH Frenštát
Střelniční 130
744 01 Frenštát p.R

Tel.: 556 835 222

Podrobný kontakt

Hlasování - Anketa Dobrovolní hasiči roku 2014 v kategorii o nejlepší sbor dobrovolných hasičů obce.

13.9.2014
za sbor dobrovolných hasičů Frenštát pod Radhoštěm Vás prosíme o Váš hlas v Anketě Dobrovolní hasiči roku 2014 v kategorii o nejlepší sbor dobrovolných hasičů obce. Přihlásili jsme se do ankety s akcí věnovanou dětem a rodičům "DEN SE ZÁCHRANÁŘI".  Sbor byl vybrán porotou do užšího hlasování mezi pět nejlepších akcí pořádaných SDH v Moravskoslezském kraji. O konečném pořadí a vítězi rozhoduje veřejnost svým hlasováním. Tedy i VY!
 
Hlasovat můžete prostřednictvím hlasovacího formuláře na tomto odkazu : http://www.adhr.cz/hlasovani-sbory/ , pomocí webového formuláře je nutné zvolit i jednotky v jiných krajích, i když je neznáte. Důležité informace na odkazu najdete.
 
Hlasovat můžete také prostřednictvím SMS a to na číslo 900 77 06 ve tvaru SMS: HASICI(mezera)SSM2 .
 
Ideálně lze hlasovat oběma způsoby.
 
Uzavírka hlasování je 30.října 2014, Každý hlas se počítá. Soutěží se o peněžitou a věcnou podporu sboru dobrovolných hasičů v našem městě.
 
Doplňující informace:
 
O letošní, již třetí akci DEN SE ZÁCHRANÁŘI  se dozvíte více, pokud jste ji ještě nestihli osobně navštívit, na tomto odkazu http://www.hasicifrenstat.cz/aktuality_zobraz.php?id=139
stránky JSDH Frenštát pod Radhoštěm www.hasicifrenstat.cz
 
Podpořte prosím činnost  Sboru dobrovolných hasičů ve Frenštátě pod Radhoštěm svým hlasem, kterým tak dáte najevo, že to co děláme, děláme dobře.
 
Prosíme Vás také o rozeslání tohoto mailu svým příbuzným, známým, všem, kteří měli možnost se naší akce zúčastnit  a společně strávené odpoledne, nebo alespoň nápad se jim líbil.
 
Děkujeme.
 
Sbor dobrovolných hasičů Frenštát pod Radhoštěm
   PARTNEŘI