slidersliderslidersliderslidersliderslider
   RYCHLÝ KONTAKT

JSDH Frenštát
Střelniční 130
744 01 Frenštát p.R

Tel.: 556 835 222

Podrobný kontakt

Hodnocení soutěže Veřovice 15.2.2014

19.2.2014

V sobotu 15.2. proběhla první soutěž v roce 2014, které jsme se s našimi svěřenci zúčastnili. Na základě tréninkových dnů ve čtvrtek a pátek 13.-14.2. jsme postavili a registrovali dvě družstva po čtyřech mladých hasičích a pět jednotlivců.

Po příjezdu do Veřovic a registraci do 9:00 jsme prošli jednotlivá závodiště. První, základna kde bylo cílem co nejrychleji spojit všechny hadicové spojky a uzlovací stanoviště, kde bylo nutné co nejrychleji uvázat čtyři vylosované uzly z pěti (lodní , tesařský, ambulanční uzel, zkracovačka, úvaz na proudnici). Výsledný čas za obě stanoviště se sčítal a součet rozhodl o vítězi, to jak za jednotlivce, kde každý musel absolvovat trať sám, tak za družstva, kde se o činnosti podělili.

Přes počáteční ztrátu při spojování spojek na základně se naši svěřenci nenechali rozhodit a bezchybně uvázali všechny uzly, a to obě závodní družstva. Tento úspěch nás vyhoupl na první místo družstvo B a druhé místo družstvo A, kategorie mladší mladí hasiči z jedenácti družstev. Trénink se vyplatil a děti si tak odnesly domů cenné kovy.  Další cenné umístění získala za jednotlivce Anežka Vojtková, která s nejlepším výsledným časem na uzlování 37 vteřin a bez penalizace obsadila druhé místo z 28 mladších hasičů. Další umístění jednotlivců bylo již přes celé startovní pole, ale provedení uzlů bylo bezchybné až na jeden.

Příjezd na hasičskou stanici byl tedy i přes velké zdržení díky vyhlašování výsledků veselý, a děkujeme rodičům za pochopení. Všem zúčastněným, závodícím, podporujícím  děkujeme.

Za vedení mladých hasičů, (mat)


fotgrafie ze soutěže naleznete zde

   PARTNEŘI