slidersliderslidersliderslidersliderslider
   RYCHLÝ KONTAKT

JSDH Frenštát
Střelniční 130
744 01 Frenštát p.R

Tel.: 556 835 222

Podrobný kontakt

24.5.2014 - Soutěž Lubojaty - Plamen

2.6.2014

Po pátečním tréninku 23.5. jsme v sobotu vyrazili o půl sedmé směr Lubojaty, kde se konala soutěž hry Plamen. Na pořadu dne byly tyto disciplíny. Požární útok, štafeta dvojic, štafeta 400m a 60m dle CTIF.

Náš tým se zůčastnil požárního útoku a štafety dvojic. štafeta dvojic se napoprvé vydařila slušně. S drobnými chybami jsme se umístili na cca 8. místě, což je ve středu startovního pole. Při požárním útoku byly použity nástřikové terče, které se musí naplnit určitým množstvím vody. Což se nám podařilo v celkem hezkém čase a taktéž jsme se umístili ve sředu startovního pole. Video ze štafety zde a z požárního útoku zde. Požární útok je pouze druhý pokus, první se nám nepodařilo zaznamenat.

Jelikož tato soutěž byla závěrečná za celý rok, hra Plamen se tímto uzavírala a vyhodnotil se celý rok. Obsadili jsme v našem prvním roce soutěže slušné 13. místo. Co nás velmi potěšilo, že naše kronika byla vyhodnocena jako nejlepší. Tímto díky Martině za přípravu a doufáme, že se zapojí i děti v dalším jejím tvoření.

Po soutěži jsme se ještě občerstvili a vyrazili směr Frenštát. Domů jsme dorazili po třetí hodině a určitě zaslouženě jsme se těšili na odpočinek :).

Za účast děkujeme všem zůčastněným a doufáme, že další soutěž bude ještě úspěšnější.


(mat)

   PARTNEŘI