7.9.2014 - soutěž okrsku ve Frenštátě pod Radhoštěm

10.9.2014

První soutěž ve školním roce 2014/2015 byla premiérově pořádána ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jednalo se o soutěž okrsku Frenštát p. R. a zúčastnily se týmy mladších a starších hasičů: Frenštát, Bordovice, Tichá, Trojanovice, Veřovice.

S našimi svěřenci jsme absolvovali disciplíny „Štafetu dvojic“ a „Požární útok“. Štafetu dvojic jsme již několikrát absolvovali na vystoupeních i soutěži, tedy trénink se projevil a obsadili jsme druhé místo za Trojanovicemi. V požárním útoku jsme na prvním pokusu byli druzí, ale druhý útok se nám nezcela vydařil a Veřovice nás o pár vteřin porazily. Toto naše zaváhání nás stálo druhou příčku a posunulo na třetí v celkovém pořadí soutěže.

Soutěžní neděli hodnotím jako vydařenou. Počasí bylo na jedničku, a dle prvních reakcí se všem v našem areálu hasičského hřiště ve Frenštátě líbilo, což dává chuť do případného pořádání dalších akcí a soutěží ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Výsledky a časy na fotografii níže.

Fotografie zde.

MH Frenštát, (mat)