16.3.2015 - Plněni odbornosti Preventista Junior

31.3.2015

Pondělní schůzka 16.3. byla dnem, kdy naši mladí hasiči prověřili své znalosti z oblasti požární prevence. Na základě teoretické přípravy a písemného rozřazení, které v předchozích schůzkách probíhalo, bylo vybráno sedm dětí ke konečné zkoušce.

Přezkoušení proběhlo za přítomnosti zkušební komise složené z vedoucích - hasičů Roberta Jalůvky, Vlastimila Bečky a velitele frenštátských hasičů Zbyňka Vágnera. Jako přísedící byl přítomen Martin Turek.

Vybraní mladí hasiči prokázali za dotazů komise požadované znalosti a jako ocenění si odnesli odznaky odbornosti "Preventista junior". které budou nosit na kšiltovce mladých hasičů.

Tato odbornost je požadavkem na všechny naše svěřence, a proto pokračujeme v přípravě, a budeme informovat o dalších termínech pro prověření.

Všem oceněným gratulujeme a povzbuzujeme v dalším snažení o získání požárnických znalostí a dovedností.

za vedení MHF. Martin Turek