slidersliderslidersliderslidersliderslider
   RYCHLÝ KONTAKT

JSDH Frenštát
Střelniční 130
744 01 Frenštát p.R

Tel.: 556 835 222

Podrobný kontakt

2. kolo hry Plamen ročník 2014-2015, Lubojaty 23.5.2015

27.5.2015

Sobota 23.5.2015 byla dlouho očekávaným dnem pro mladé hasiče ve Frenštátě, ale i jejich podporovatele, vedoucí a rodiče. V tento den se uskutečnilo závěrečné kolo hry Plamen.


Přes brzké vstávání a odjezd v 7:00 do Lubojat, jsme nakonec stihli dorazit na registraci včas. Na nástupu jsme si vylosovali startovní číslo 1. Disciplíny pro nás tedy měly rychlý spád a před desátou hodinou jsme měli za sebou štafetu dvojic i štafetu CTIF. Tyto proběhly bez větších problémů, zarazilo nás pouze, že novým dodatkem směrnic nemohla soutěžit za mladší hasiče Anežka, protože již dosáhla 11 let.


Po obědě kolem dvanácté hodiny následovaly další dvě disciplíny: požární útok CTIF a požární útok klasický. Bylo znát, že jsme CTIF absolvovali letos soutěžně poprvé, ale dali jsme do toho vše co šlo. Kámen úrazu bylo akorát mluvení, které je při vykonávání CTIF útoku zakázáno pravidly a také přesné umístění prostředků do zón.


Zapojili se nakonec i všichni, kteří nebyli zařazeni do soutěžního družstva, ve kterém mohlo být pouze 10 dětí. Doplnili jsme družstvo Prchalova, kteří se tak v mladších hasičích mohli zúčastnit také.


Kolem třetí hodiny po ukončení všech disciplín se uskutečnilo vyhlášení výsledků. Naše družstvo obsadilo celkově 5. místo ze 13  družstev, což je pěkné umístění.


Úspěch slavila i naše kronika, umístila se na skvělém prvním místě a obhájili jsme tak loňské vítězství. Děkujeme Martině za vzorné vedení a doufáme, že společně s Dominikou zachováme a případně vylepšíme standard i do příštího ročníku.


Do dalšího ročníku půjdeme ještě s větší chutí a silami. Stále je co zlepšovat

Postupně zde doplníme kompletní výsledky z disciplín a fotografie.


Za vedení MHF, MAT

 

 

   PARTNEŘI