7.12.2015 - Mikulášská výprava na Marek

7.12.2015

Pondělní Mikulášská schůzka byla pojata trochu netradičně. Vydali jsme se společně na Markův kopec, na který se nám nepodařilo dostat v den nocování na hasičárně.

Po cestě jsme připravili stanoviště s úkoly, na kterých děti rozdělené do tří skupin soutěžily o ceny a snažili se co nejlépe splnit zadání.

Při plnění disciplín jsme se dostali až k Helštýnu, kde byl poslední úkol najít hlavního organizátora soutěží Lenku :). Soutěž na body a tím nejvíce sladké odměny vyhrálo družstvo Klaudie, pak Martina a nakonec Matěje Š. Všichni se ale snažili.

Cesta zpět již byla naprosto po tmě, naštěstí jsme s sebou měli několik svítilen a tak až na drobné Tomášovy oděrky se nikomu nic nestalo.

Nápad takovéto akční mikulášské výpravy se všem líbil a určitě v další sezóně zopakujeme.